Pani szuka pana

Dane kontaktowe
Aby zobaczyć dane kontaktowe wpisz wynik i kliknij przycisk.
Treść ogłoszenia
Jestem osobą otwartą na każdy kulturalny kontakt z klasą. Jestem romantyczką, która ma uwodzicielskie oczy lekko tajemnicze. Moja ulubiona pozycja seksualna to: o tyłu gdy partner jest za mną, ja wypinam tyłeczek i dotyka mnie udami o pupe wsuwajac lekko w moją mokrą muszelkę swojego ciepłego penisa oraz jak jestem u góry na partnerze, dotykam dłońmi jego klatki piersiowej, przyczym delikatnie się posuwam góra/dół na jego członku! Uwielbiam to!

Posiadam także 15 zdjeć i 10 filmików  z mojej prywatnej sesji fotograficznej i sesji video. Na 10 zdjeciach jestem całkowicie naga. Fotograf doskonale nam robił zdjęcia kazał wypinać tyłeczek, pokazywać muszelkę i piersi oraz robić namiętne pozy, dzięki czemu zdjęcia są bardzo gorące, w wysokej jakości i w dużym rozmiarze!

Zrobię cudowne walenie konia przez telefon.
Dam ci luksusowy orgazm z jęczeniem napalonej kotki.
Zrób mi doładowanie 30złotych do Play pod numer 791 969 917.

Lub zadzwoń bez doładowania
Cała rozmowa jednorazowo kosztuje 10zl                   tel 708 988 899 

Lub za 7 zł tel 708 888 070

Buziaki
Słowa kluczowe
sex sponsor

Uwaga!

Strona zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (anonse towarzyskie, sex ogłoszenia towarzyskie, prywatne sex anonse). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia i tym samym w świetle polskiego prawa nie jesteś osobą pełnoletnią, nie wolno Ci wchodzić dalej. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.