Pan szuka pani Opoczno

Treść ogłoszenia
Poznam konkretną i chętną amatorkę na szybkie pieprzenie (auto, plener), lub dłuższe (np hotel). Chętnie dłuższa znajomość i regularne spotkania. Preferuję raczej ostro (szarpanie za włosy, klapsy, lekka przemoc, dominacja) ale to nie warunek. Chętnie też wynagrodzę kwotą max 200zł, żebyś mogła poczuć się jak dziwka. Ja jestem w tym dobry i konkretny, więc nie obiecuję głupot i nie płacę idiotycznych kwot. Wysoki 182, 36 lat, szczupły, silny, zadbany. Jeżeli lubisz, to może nas być 2, wtedy pieprzenie będzie kosmicznie intensywne oraz trochę więcej kasy.

Preferuję raczej typ anorektyczki, ale możesz być też grubsza, brzydka - byle konkretna, w wieku najlepiej liceum / studia lub lekko w górę. Bez fałszywej skromności i udawanej pruderii proszę - znam się na mentalnych dziwkach, wiem doskonale jakiego traktowania oczekują, więc oszczędź sobie ściemniania. Po prostu krótka piłka i do przodu.
Bardzo mile widziany typ szarej myszki, "cichej wody", nieśmiałej ale zboczonej. Skromna licealistka z kompleksami - o tak, na pewno się dogadamy, nie będziesz żałować! W razie potrzeby będę cierpliwy.

Zawsze odpisuję, zawsze podtrzymuję kontakt, a gdy sie umawiam to ZAWSZE przyjeżdżam i nie robię kwasu. Nie wydzwaniam, nie naprzykrzam się! Centralna Polska. Pisz śmiało, na pewno się dogadamy.

Uwaga!

Strona zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (anonse towarzyskie, sex ogłoszenia towarzyskie, prywatne sex anonse). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia i tym samym w świetle polskiego prawa nie jesteś osobą pełnoletnią, nie wolno Ci wchodzić dalej. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.