Pani szuka pana Warszawa

Dane kontaktowe
Aby zobaczyć dane kontaktowe wpisz wynik i kliknij przycisk.
Treść ogłoszenia
Śliczna, zmysłowa, ponętna, urocza. Mam jeszcze wiele innych zalet. Więc jeśli cenisz swój czas i chcesz go spędzić w naprawdę luksusowym towarzystwie z młodą, elegancką kobietą na wysokim poziomie na pewno Cię nie rozczaruję. Zapraszając mnie na spotkanie biznesowe czy też miłą kolację masz pewność, że inni mężczyźni pozazdroszczą Tobie mojego towarzystwa, a kiedy zapragniesz brać z życia to, co najlepsze, tajemnicze i wysublimowane, miej pewność że będziesz z tego czerpał z prawdziwą przyjemnością.

Na spotkaniu proponuję bardzo wiele, ale jestem jeszcze na tyle niedoświadczona, że chętnie odkryję z Tobą to czego do tej pory jeszcze nie robiłam.
Tylko wyjazdy. Godzinka 500zł, tel: 794 539 002

Uwaga!

Strona zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (anonse towarzyskie, sex ogłoszenia towarzyskie, prywatne sex anonse). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia i tym samym w świetle polskiego prawa nie jesteś osobą pełnoletnią, nie wolno Ci wchodzić dalej. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.