Pani szuka pana Wrocław

Dane kontaktowe
Aby zobaczyć dane kontaktowe wpisz wynik i kliknij przycisk.
Treść ogłoszenia
Witam!
Jestem naturalna, seksowna i bardzo elegancka. Ze swojej strony oferuję towarzystwo na bardzo wysokim poziomie. Zwracam na siebie uwagę większość mężczyzn, dziewczyna o nieskazitelnej klasycznej urodzie, z dobrymi manierami i obyciem towarzyskim. Mam niezwykle piękną twarz i zadbaną cerę. Zawsze chcę czuć się dobrze, pięknie i seksownie wyglądać. Ubieram się w sposób który przyciąga wzrok.
Lubię poznawać nowe osoby, lubię też akcję i dynamikę, robię dobre wrażenie i umiem się odnaleźć w każdej sytuacji. Chętnie potowarzyszę kulturalnemu mężczyźnie, nie tylko w łóżku, ale również w codziennych sytuacjach. Zapraszam.
Godzinne spotkanie - 400zł, tel: 536 475 804

Uwaga!

Strona zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (anonse towarzyskie, sex ogłoszenia towarzyskie, prywatne sex anonse). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia i tym samym w świetle polskiego prawa nie jesteś osobą pełnoletnią, nie wolno Ci wchodzić dalej. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.