Pan szuka pani

Treść ogłoszenia
Cenisz sobie szacunek do Kobiet oraz sympatyczne i bezkonfliktowe podejście faceta?

Chciałbym spotkać się z Piękną Kobietą koniecznie ze swoim lokum. Bardzo ważna jest dla mnie atmosfera GFE ale o tym poniżej :)

Marzy mi się choć jeden wieczór w moim życiu, który chciałbym spędzić z piękną i sympatyczną dziewczyną. Jestem miłośnikiem Kobiecego piękna i delikatności. Absolutnie nie śmiałbym urazić Kobiety słowem czy czynem i tego samego chciałbym oczekiwać od drugiej strony. Absolutnie atmosfera jest dla mnie priorytetem :)

Nie jestem wielkim przystojniakiem i nigdy płeć przeciwna nie rzucała się w moje ramiona. Wiele razy słyszałem że jestem cudownym facetem, że mam dobre serce, że Kobieta miałaby przy mnie jak Królewna ale brakowało mi wyglądu wbrew temu co się mówi. Oczywiście zapewniam ze swojej strony pełną higienę wydepilowane miejsca intymne i pachy. Nie wymagam nie wiadomo jakich zboczeń czy wymysłów seksualnych. Wszystko w ramach normalności.

Zapraszam serdecznie do kontaktu jeśli masz jakieś dodatkowe pytania chętnie odpowiem :)

Uwaga!

Strona zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (anonse towarzyskie, sex ogłoszenia towarzyskie, prywatne sex anonse). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia i tym samym w świetle polskiego prawa nie jesteś osobą pełnoletnią, nie wolno Ci wchodzić dalej. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.