Pani szuka pana Warszawa

Treść ogłoszenia
TO OGŁOSZENIE JEST INNE NIŻ WSZYSTKIE. Dla odmiany najpierw napiszę coś o Tobie - masz 30-50 lat, jesteś dumny ze swoich osiągnięć, prowadzisz własną firmę, lub zajmujesz dyrektorskie stanowisko. Czujesz się młodo, cenisz sobie życie na dobrym poziomie, lubisz otaczać się dobrymi jakościowo rzeczami, rozpieszczać bliskich, ale nie lubisz trwonić pieniędzy i unikasz zbędnych wydatków. Szukasz w życiu odskoczni, czegoś nowego. Nowych doznań, przeżyć. Chcesz poznać inteligentną, młodą kobietę, kogoś z kim mile spędzisz czas przy lampce wina, w kinie, teatrze czy na kolacji, porozmawiasz na każdy temat, wymienisz poglądy, poflirtujesz. Jednocześnie nie chciałbyś by była to pusta relacja bez emocji, tylko raczej znajomość oparta na szczerości, lojalności, zaufaniu, wzajemnej sympatii i pożądaniu. Bez nadmiernego wzajemnego wnikania w życie osobiste.  
Odnalazłeś siebie w tym opisie? To znaczy, że szukałeś właśnie mnie.  

Teraz trochę o mnie - jestem inteligentną, 20-letnią, szczupłą brunetką. Chcę nawiązać relację opartą na sympatii i przyjaźni. Sami nadamy jej ton, ale z pewnością nie zgodzę się na nic w stylu płacę-wymagam. Nie jestem profesjonalistką. Nigdy nie robię nic wbrew sobie, ale gdy już coś robię to z pełnym zaangażowaniem. Będę zawsze kiedy będziesz mnie potrzebował, ale ze spotkań obydwoje musimy być zadowoleni. Poważny mężczyzna jest świadomy, że kwoty satysfakcjonujące kobiety zaczynają się od czterech cyfr za spotkanie, więc myślę, że nie będzie z tym problemu.  
Nie lubię marnować czasu, dlatego proszę o kontakt tylko jeśli jesteś zdecydowany. Zamiast wielu maili preferuję rozmowę telefoniczną i krótkie zapoznawcze spotkanie.  
Pozdrawiam serdecznie, M.

Uwaga!

Strona zawiera ogłoszenia towarzyskie i anonse o tematyce erotycznej oraz zdjęcia z takimi materiałami (anonse towarzyskie, sex ogłoszenia towarzyskie, prywatne sex anonse). Jeśli nie ukończyłeś 18 roku życia i tym samym w świetle polskiego prawa nie jesteś osobą pełnoletnią, nie wolno Ci wchodzić dalej. Wchodząc dalej oświadczasz, iż jesteś osobą pełnoletnią i chcesz oglądać anonse erotyczne z własnej woli.